Сучасний город. Ландшафтний дизайн городу

Так чи інакше, майже кожен на дачній ділянці має город. Спочатку ми говоримо собі: “Ні-ні, мені це не потрібно, я втомився, скільки можна!” А потім кілька грядок з’являються у саду самі собою. Але не завжди цей спонтанний город вписується у ландшафтний дизайн ділянки. Тож чи не простіше відразу запланувати невеликий сучасний город на одному з етапів проектування, який відповідатиме стилю саду та загальній концепції дизайну?

Перш ніж почати проектувати ландшафтний дизайн ділянки з городом, ви повинні оцінити не тільки можливості вашої садової ділянки, але і ваші власні. Наприклад, якщо ви проводите багато часу на роботі або в подорожах, вам потрібен надійний метод поливу рослин. Якщо велику частину вашої садової ділянки займає мощення доріжок, і вільної землі практично немає, то в цьому випадку можна використовувати контейнерні посадки. Якщо на вашій дачній ділянці мало сонячного світла, вам потрібно придбати тіньовитривалі рослини для вашого городу. Всі ці та інші фактори вам потрібно взяти до уваги, перш ніж приступити до роботи. target=”_blank” rel=” noreferrer noopener”>Сільський город

Сучасні сорти овочевих культур підійдуть для будь-якого дизайну городу. Ви можете отримати врожай, незалежно від розміру саду. Часто образ городу асоціюється у нас із сільськими грядками, яким немає кінця та краю. Але настав час відкрити для себе нові дизайнерські ідеї XXI століття. Багато хто думає, що сучасні методи проектування ландшафтного дизайну та садового простору – надто дороге задоволення. Це не завжди так. Іноді для створення саду достатньо використовувати підручні матеріали, а ключовим фактором є творчий підхід. target=”_blank” “noreferrer noopener”>Кошик з яблуками

Сьогодні більшість людей вже не садять на своїй ділянці картопля, капусту, моркву, буряк, тобто ті овочі, вирощування яких потребують великих площ. Завсідниками городів стала зелень, редиска, аптекарські трави. Не здають своїх позицій і огіркові рослини. Наш клімат настільки змінився, що вирощування стандартного набору овочів перетворилося на марну трату часу і сил. ” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Квіти на городі

В даний час нерідко можна зустріти овочеві культури, що ростуть серед квітів – перець поряд з петунією, салат в оточенні братків, баклажани в тандемі з півонії.

Підняті грядки

Піднесені грядки на городі будуть дуже доречними, якщо ви маєте справу зі складним грунтом на вашій садовій ділянці. Якщо ви вирішили зробити подібні грядки на своєму городі, продумайте ширину між ними та покриття. Якщо це трава, переконайтеся, що ширина відповідає ширині газонокосарки. Як варіант, простір між грядками можна засипати гравієм. Цей матеріал допоможе запобігти нашестю бур’янів та шкідників та збереже тепло, яке необхідне овочам. Завдяки гравію листя овочів буде чистішим, оскільки під час дощу не буде брудних земляних бризок.

Наступний ключовий момент, який необхідно враховувати при проектуванні дизайну сучасного городу – це світло, вода і грунт. Для багатого врожаю овочам необхідне сонячне світло, добре дренований ґрунт та достатня кількість води. Подбайте про те, щоб поруч із городом було якесь джерело води, особливо якщо ви здійснюєте полив вручну.

Ідеї для створення сучасного городу

Дерев’яні піддони

Одна із кумедних тенденцій – це створення сучасного городу на стіні будинку із застосуванням звичайних дерев’яних піддонів, розфарбованих у веселі кольори.

Піддони часто можна знайти біля продуктових магазинів або біля складських приміщень. Щоб піддон був придатний для посадки рослин, він повинен бути в хорошому стані цілими дошками. Далі знадобиться геотекстиль, мішковина, скоби, молоток та наждачний папір. Залишається тільки насипати гарний компост та посіяти насіння. Якщо ви вважаєте себе гарним садівником, вам обов’язково потрібна компостна купа на дачній ділянці.

Releated Post